وبلاگ

اجاره انبار کانتینری در شرق تهران

اجاره انبار در تهران

می توانیم با قاطعیت بیان کنیم که یکی از بهترین و قویترین شعبات مربوط به مجموعه ما شامل انبار‌های شرق تهران می‌شود که این شعبه سه نوع انبار کانتینری، انبار داخل سوله و انبار روباز را در اختیار مشتریان قرار خواهد داد. در رابطه با انبار‌های کانتینری می‌توانیم بیان کنیم یک نوع روش جدید و نوین جهت نگهداری از لوازم و اثاثیه منزل و کالا‌های تجاری می‌باشد. انبار‌ها از این قابلیت برخوردارند تا به وسیله کانتینر‌های ثابت در یک محل ایجاد شوند و این امکان را برای شهروندان و صاحبان مشاغل مختلف ایجاد می‌کند تا وسایل یا کالا‌ها و محصولات خود را برای یک مدت زمان محدود در این محیط کاملاً امن قرار داده یا انبار کنند. لازم به ذکر است بیان کنیم این نوع انبارداری از مزیت‌های زیاد و بی‌شماری نسبت به برخی از روش‌های سنتی برخوردار می‌باشد و همین نکته نیز در نهایت باعث شده مورد استقبال بسیار زیاد و چشمگیری قرار بگیرد.

اجاره انبار در تهران

ویژگی‌های انبار کانتینری شرق تهران

این نوع از انبار‌ها دارای نام‌های مختلف دیگری همچون انبار کوچک انبار خانگی، کانتینر انباری، انبار برای وسایل منزل و… نیز شناخته می‌شود. مجموعه ما نیز با در نظر گرفتن نیاز تمامی مشتریان خود با راه‌اندازی یک شعبه کاملاً کاربردی در شرق تهران توانسته یک شرایط بسیار مناسب را برای تمامی شهروندان مرکز و شرق تهران مهیا کند که دسترسی بسیار ساده در کوتاه ترین مدت زمان به انبار‌ها داشته باشند.

لازم به ذکر است به توضیح این موضوع نیز بپردازیم که هر یک از کانتینر‌ها تنها مختص به یک نفر می‌باشد و به این معنی که کانتینر برای انبار کردن وسایل، تنها به یک نفر تعلق دارد و می‌توان گفت که عملاً مالک آن انبار می‌باشد.

اجاره انبار برای وسایل منزل معمولا به صورت شبانه روزی بوده و این امکان فراهم است آن را برای مدت زمان کم، مدت زمان زیاد در اختیار داشته باشید و این موضوع بیشتر برای افرادی مناسب است که می‌خواهند تا زمان پیدا شدن منزل مناسب یا محل کار احتیاج دارند یک انبار کوچک را برای جای دادن وسیله‌های خود در اختیار داشته باشند.

کانتینر انباری شرق تهران مناسب چه افرادی است؟

در بسیاری از مواقع این مکان به وجود آمده که افراد جهت نگهداری از وسایل منزل یا حتی محیط کار خود احتیاج به یک انبار نزدیک به همراه دسترسی خوب داشته باشند.

مسیریابی مورد تأیید برای محل انبار‌ها از اتوبان‌های همت، امام علی، شهید بابایی، بزرگراه یاسینی، اتوبان باقری، اتوبان افسریه، خاوران، بعثت، آزادگان و غیره از سمت شرق تهران به صورت کامل قابل دسترسی و امکان‌پذیر است.

در حالت کلی و با توجه به تعریف‌هایی که در چندین سال اخیر از انبار بیان می‌شد، معمولاً به مکانی که مواد اولیه یا اجناس مورد نیاز را در آن ذخیره می‌کردند تا در یک بازه زمانی که ممکن بود هفته‌ها، ماه‌ها و سال‌ها باشد بتوانند کالا را برای تولید یا فروش در محل مورد نظر نگهداری کنند.

امروزه تعریف از انبار نیز فرق زیادی با نمونه بیان شده ندارد، به جز یک مورد که آن هم به استقرار کالای مورد نظر مربوط می‌شود که به مدت چند دقیقه است. با توجه به پیشرفتی که در زمینه فروش اینترنتی رخ داده، باعث ترویج خرید و فروش شده و این مورد نیز به یکی از روش‌های بسیار فوق‌العاده و مورد علاقه انسان در قرن ۲۱ تنها جهت نگهداری کالا‌های مورد نظرش به حساب می‌آید. معمولاً برای خرید اینترنتی که امروزه به یکی از روش‌های پرطرفدار تبدیل شده و شاید شما نیز در این نوع خرید تجربه داشته باشید به خوبی متوجه خواهید‌شد که مشتری در ابتدا می‌تواند محصول مورد نظر را از لحاظ مزایا و معایب، ویژگی‌های مربوط به آن و حتی در صورت مقایسه با دیگر محصولات مشابه کالای مورد نظر را انتخاب کرده و این امکان نیز فراهم است تا به صورت پرداخت آنلاین یا حتی پرداخت هنگام تحویل کالا به وسیله یا کالای مورد نظر خود دسترسی پیدا کند. معمولاً فروش اینترنتی شامل وسایل الکترونیکی، ورزشی، لوازم خانگی، کتب و مجلات، پوشاک و بسیاری از وسایل مورد نیاز انسان شده که از آن به عنوان یک گوشه کوچکی از خدمات ارائه شده نام می‌برند. به آن دسته از افرادی که فعالیت خود را در شرق تهران انجام داده و محصولات مورد نظر را در این منطقه ارائه می‌دهند انبار‌های کانتینری را پیشنهاد می‌دهیم چرا که می‌تواند بهترین انتخاب برای شما باشند.

اجاره انبار در تهران

انبار‌های کاملاً اختصاصی     

انبار‌های کانتینری از این امکان برخوردار می‌باشند تا بتوانید تمامی وسایل مورد نیاز خود را که شامل وسایل محیط کار یا حتی اثاث منزل می‌شود، بدون هیچ نگرانی در این جعبه‌های بزرگ فلزی به صورت کامل انبار کنید. هر یک از کانتینر‌ها معمولاً تحت اجاره یک نفر یا حتی شرکت بخش خصوصی قرار خواهد گرفت و هنگامی که شخص درب انبار را قفل می‌کند به عنوان مالک آن محسوب خواهد شد.

اجاره این انبار‌های کاملاً اختصاصی در قسمت شرق تهران برای تمامی شهروندانی که در محله‌های تهران، نارمک، تهرانپارس، نیرو هوایی و غیره زندگی می‌کنند به صورت راحت و سریع قابل دسترسی می‌باشد.

تمام تلاش مجموعه ما فقط برای این است تا با در نظر گرفتن یک محل کاملاً مناسب کانتینر‌های انباری را در آنجا اسکان دهیم که از این طریق یک شرایط مناسب و مطلوب برای دسترسی تمامی شهروندان حاضر در شهر تهران را فراهم کنیم تا بتوانند به راحتی از برخی مسیر‌ها شامل اتوبان‌های زین الدین، رسالت، محلاتی، یاسینی، بسیج، بعثت، آزادگان، سعیدی و غیره به طور کاملاً سریع خود را به محلی که انبار‌ها قرار گرفته برسانند.

مزایای کانتینتر‌های انباری مجموعه ما

برخی از ویژگی‌ها و مزیت‌های فوق‌العاده انبار های کانتینری مجموعه ما عبارتند از:

۱. یک انبار اختصاصی

این امکان برای شما فراهم است تا پس از اجاره کانتینر درب آن را به طور کامل قفل کرده و در هر زمانی که احتیاج داشتید و لازم بود به مکان مورد نظر مراجعه و وسایلی که درون آن قرار گرفته را اضافه یا حتی کم نمایید.

۲. یک انبار به صرفه و ارزان قیمت

اگر به دنبال یک انبار هستید که از قیمت مناسبی نیز برخوردار باشد، پیشنهاد ما آن دسته از انبار‌های کانتینری شامل ۱۵ و ۳۰ متر که معمولاً از کانتینر‌های ۲۰ فوت و ۴۰ فوت تشکیل می‌شوند چرا که دارای ارزان‌ترین قیمت ممکن برای انبار کردن وسایل مورد نظر شما می‌باشد.

۳. برخورداری از بیمه آتش سوزی

لازم به ذکر است بیان کنیم تمامی کانتینر‌ها به طور کامل و حتی آن دسته از وسایلی که به‌امانت درون آن قرار گرفته تحت پوشش بیمه آتش سوزی و همچنین سرقت است که البته این عدد معمولاً داخل قرارداد متغیر و قابل تغییر می‌باشد.

۴. برخورداری از امنیت بالا

محلی که کانتینر‌ها و یا انبار‌ها درون آن قرار گرفتند به وسیله نگهبان و همچنین دوربین‌های مداربسته و سیستم‌های امنیتی به طور کامل محافظت خواهد شد. تمامی وسایل‌های داخل کانتینر هنگام رخ دادن برخی موارد مانند باران، گرد و خاک، زلزله و… در‌امان هستند.

قیمت اجاره انبار

در رابطه با قیمت اجاره انبار نمی‌توانیم هزینه مشخصی را برای شما بیان کنیم چرا که مواردی همچون متراژ، موقعیت مکانی و امکاناتی که مد نظر شماست روی قیمت تأثیر مستقیم دارد. لازم به ذکر است بیان کنیم که این انبار‌ها شامل دو نوع مسقف و روباز، البته در متراژ‌ها و همچنین مکان‌های متفاوت بوده و با توجه به این موضوع شما برای به دست آوردن تمامی اطلاعات لازم باید با ما در ارتباط باشید.

معمولاً در کانتینر‌های ۲۰ فوت یک خاور یا یک نیسان به خوبی جای داده می‌شود و هدف از بیان این موضوع این است که متوجه شوید نگهداری وسایل منزل در یک کانتینر ۴۰ فوت برابری می‌کند با ۳ خاور بار منزل. البته باز هم لازم است برای به دست آوردن اطلاعات دقیق‌تر از تعرفه کانتینر ۴۰ فوت و ۲۰ فوت با تیم کارشناسی در ارتباط باشید و راهنمایی‌های لازم را نیز دریافت نمایید

سخن پایانی

همانطور که ملاحظه کردید در رابطه با اجاره انبار کانتینری در شرق تهران، ویژگی‌های انبار کانتینری در شرق تهران، کانتینر انباری شرق تهران مناسب چه افرادی است؟ ، انبار‌های کاملاً اختصاصی، مزایای کانتینر‌های انباری مجموعه ما و قیمت اجاره انبار مطالب لازم را بیان کردیم.

باز هم لازم است در پایان به طور مجدد یادآور این موضوع شویم که انبار‌های کانتینری از این امکان برخوردار می‌باشند تا بتوانید به راحتی تمامی وسایل محیط کار یا حتی اثاث منازل را در این جعبه‌های بزرگ فلزی نگهداری و انبار کنید. بهتر است این نکته را بدانید که در برخی انبار‌های سنتی و بزرگ که معمولاً همه افراد به صورت عمومی اجازه دارند در این فضا قرار بگیرند، راه را برای بسیاری از سودجویان جهت سوء استفاده فراهم کرده و حتی در بسیاری از مواقع ممکن است سرقت چنین اماکنی به شدت افزایش پیدا کند، اما در انبار‌های کانتینری معمولاً هر یک از کانتینر‌ها در یک فضای عمومی قرار گرفته و تنها یک شخص اجازه دارد به آن نزدیک شود و درب انباری را باز کند، که آن هم مالک کانتینر می‌باشد و از این طریق به هیچ عنوان شخص دیگری امکان دسترسی به وسایل را ندارد.

مجموعه ایران دپو تنها با انجام تحقیقات و در نظر گرفتن یک محل مناسب توانسته کانتینر‌های خود را در آنجا اسکان دهد و این موضوع یک شرایط کاملاً مناسب را جهت دسترسی برخی شهروندان شرق تهران به وجود آورده و می‌توانند به راحتی از مسیر اتوبان‌های زین‌الدین، رسالت، محلاتی، یاسینی، بسیج، آزادگان، سعیدی و… با سرعت بالا خود را به انبار‌ها برسانند.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *