انبار خود را آنلاین رزرو کنید

حکیمیه، اتوبان زین الدین شرق به غرب، خروجی احسان، جنب درب انبار جهاد کشاورزی، انبار تعاون کشاورزی، سوله ایران دپو

کیلومتر ۹ جاده مخصوص (لشگری)، بعد از آزادگان، لاین کندرو بعد از شرکت مینو، ۲۰ متر بعد از بانک رفاه، شرکت جنرال سابق، انبار ایران دپو

باربری

ایران دپو | اجاره انبار برای وسایل منزل و اداره...

مجموعه انبارهای ایران دپو با شعبات مختلف از شرق تا غرب و از شمال تا جنوب تهران آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند.

اگر برای دپو کردن و نگهداری وسایل منزل و اثاث های خود به دنبال مکانی مناسب هستید میتوانید آنها را با هزینه کمتر نسبت به سایر رقبا و با امنیت بالا و اطمینان خاطر در انبار های ایران دپو نگهداری کنید.

انبار کانتینری

انبارهای کانتینری ایران دپو

انبار های کانتینری مجموعه ایران دپو با متراژ های متفاوت از 10 فوت تا 40 فوت متناسب با نیازهای مشتریان عزیز ساخته شده اند. شما عزیزان میتوانید برحسب نیاز خود انبارهایی با متراژ دلخواه را رزرو کرده و وسایل منزل و ادوات اداری خود را در آن دپو و نگهداری کنید.

انبار های کانتینری در دو طبقه به صورت مسقف ساخته شده اند، انبارهای طبقه بالا به سقف سوله متصل شده و کاملا مسقف هستند .

علاوه بر ثبت درخواست آنلاین میتوانید به صورت حضوری مراجعه کرده و پس از بازدید انبار نسبت به درخواست آن اقدام کنید.

ایران دپو اجاره دهنده انبار اثاث منزل و ادوات اداری

اکثر اوقات فضای کافی برای نگهداری وسایل های اضافی نداریم از طرفی هم امکان دور ریختن آن ها را هم به دلیل ارزش بالا و یا دلایل دیگر نداریم، گاهی اوقات نیز به دلیل تغییر دکوراسیون و تعمیرات نیاز داریم تا وسایل و اثاث خود را به صورت موقت در مکانی دپو کرده و نگهداری کنیم، در اینطور مواقع میتوانیم با مراجعه به مجموعه انبار های ایران دپو نسبت به اجاره انبار های کانتینری در متراژ های متفاوت اقدام کنیم

گامی متفاوت با هدف راحتی شما عزیزان

ایران دپو اولین وبسایت ارائه دهنده خدمات انبارداری و باربری به صورت آنلاین در ایران، در هرجای نهران که هستید میتوانید با مراجعه به صفحه ثبت درخواست، انبار خود را به صورت آنلاین با متراژ متفاوت رزرو کنید.

پس از ثبت درخواست کارشناسان ما با شما تماس گرفته و پس از دریافت سایر اطلاعات و پاسخگویی به سوالات شما رزرو انبار شما تکمیل میشود و شما با مراجعه به شعبه مورد نظر انبار خود را تحویل میگیرید.

بسته بندی و باربری از مقصد تا انبار

جابجایی مطمئن و با احتیاط و جلوگیری از آسیب رسیدن به وسایل 

ایران دپو با استفاده از پرسنل با تجربه و کاربلد برای بسته بندی و جابجایی وسایل شما استفاده میکند، تمامی وسایل شما در مقصد به صورت کاملا حرفه ای بسته بندی میشود و پس از اتمام بسته بندی با احتیاط و مراقبت کاملا بالا حمل و به انبار منتقل میشود تا خیال شما از هر لحاظ راحت باشد.