چرا باید از انبار اسباب منزل استفاده کنیم؟

با توجه به شلوغی زندگی شهری و داشتن لوازم بیش ‌از حد نیاز که امروزه گریبان‌گیر اکثر افراد شده ‌است، هرروز بیش‌ازپیش جای خالی محیط‌هایی امن برای انبار اسباب منزل احساس می‌شود. بنابراین ما در شرکت ایران دپو از سال ۱۳۹۹ برای حل این دغدغه‌ی فرا‌گیر، انبارهای کانتینری را فراهم آورده‌ایم تا شما با خیالی آسوده وسایل منزل خود را به ما بسپارید.

دلیل استفاده از انبار اسباب منزل

فرض کنید شما بودجه‌ی محدودی را پس‌انداز کرده‌اید و قصد اجاره یا خرید منزلی متناسب با آن را دارید. اما زمانی که به وسایل و اسباب منزلِ فعلی خود نگاهی می‌اندازید، به این نتیجه می‌رسید که باید خانه‌ی بزرگتری را اجاره یا خریداری نمایید. از طرفی قیمت منزل بزرگتر با بودجه‌ی کنار گذاشته‌شده‌ی شما مطابقت ندارد. اکنون شما برای حل این مشکل، دو راه پیش رو دارید:

۱. گرفتن مبلغی به‌عنوان قرض برای پرداخت مابه‌التفاوت قیمت منزل بزرگتر

۲. اجاره‌ یا خرید منزل کوچکتر و دور انداختن وسایل نه‌چندان ضروری یا فروختن آن‌ها به مبلغی بسیار کمتر از ارزش واقعی

در اینجا ما به شما راه سومی پیشنهاد می‌کنیم و آن اجاره‌ی انبار اسباب منزل است. شما با انتخاب این روش، هم می‌توانید خانه‌ای مطابق با بودجه‌ی خود را تهیه کنید و هم تمام وسایل منزل خود را نگه دارید.

مزایای استفاده از انبار لوازم که نمی‌دانید

ممکن است شما تصمیم بگیرید که به‌جای استفاده از انبار لوازم منزل، آن‌ها را به اقوام یا دوستان خود بسپارید تا از آن‌ها مراقبت کنند. در این صورت چه تدابیری برای محافظت از وسایل شما در برابر سرقت، تغییرات آب‌وهوایی، حمل‌ونقل، و… وجود دارد؟

انبار اسباب منزل این امکان را به شما می‌دهد که نگرانی از بابت امنیت وسایلتان نداشته باشید. زیرا این انبارهای کانتینری در شرکت ایران دپو مجهز به دوربین نظارتی و همچنین نگهبانانی هستند که به‌صورت ۲۴ساعته امنیت این انبارها را تأمین می‌کنند.

علاوه بر این، این انبارها مسقف هستند و همین امر باعث می‌شود تا اسباب و لوازم شما از تغییرات آب و هوایی و رطوبت در امان باشند و آسیبی به آن‌ها وارد نشود.

اگر حجم لوازم شما از ظرفیتِ محیطی که تصمیم گرفته‌اید وسایلتان را به آنجا انتقال دهید، بیشتر باشد چه خواهید کرد؟ ما به‌جای شما به این موضوع اندیشیده‌ایم و به‌منظور رفع این مشکل، انبار اسباب منزل در شرکت ایران دپو را به‌صورت دو طبقه همکف و روی همکف ساخته‌ایم که هرکدام ابعادهای متفاوتی دارند و شما برحسب نیاز خود، قادر خواهید بود هر تعداد انبار اسباب منزل را با قیمتی مناسب اجاره نمایید.

همچنین دیگر لازم نیست که نگران حملِ ایمنِ لوازم خود تا مقصد موردنظر باشید. زیرا برای سهولت کار حمل‌ونقل، شما می‌توانید علاوه بر رزرو انبار اسباب منزل، از خدمات باربری شرکت ایران دپو نیز استفاده کنید و وسایل خود را بدون آسیب‌دیدگی‌های احتمالی به انبار انتقال دهید.

برای راحتی شما، رزرو انبار وسایل منزل به دو صورت انجام می‌پذیرد:

۱. مشاوره و رزرو تلفنی

۲. رزرو آنلاین

برای کسب اطلاعات بیشتر و اجاره‌ی انبار اسباب منزل می‌توانید همین حالا به‌صورت تلفنی یا آنلاین با کارشناسان ما تماس بگیرید و از مزایای این انبارها بهره‌مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محتوای جدول