انبار اسباب اثاثیه

انبار اسباب اثاثیه و نقش آن در زندگی امروز

انبار اسباب اثاثیه

امروزه مشکل کمبود محیط‌هایی مناسب، جهت انبار لوازم غیرضروری به‌صورت ماهانه یا سالیانه امری همه‌گیر شده است. همه‌ی افراد متناسب با حجم لوازم خود، نیاز به انبار اسباب اثاثیه را احساس می‌کند. در این میان نیز فرقی نمی‌کند که شما به چه شغلی مشغول هستید. مغازه‌‌دار باشید یا مدیر کارخانه‌، خانه‌دار باشید یا در اداره مشغول کار و فعالیت. درهرصورت شما به یک انبار مناسب برای سروسامان دادن به لوازم خود، نیاز خواهید داشت.

چرا باید وسایلمان را به انبار اسباب اثاثیه بسپاریم؟

تصور کنید شما صاحب یک مغازه هستید که قصد نقل‌مکان به مغازه‌ای جدید را دارد. در این هنگام ممکن است شما لوازمی را در مغازه‌تان داشته باشید که به هر دلیلی در مغازه‌ی جدید به کار شما نمی‌آیند. حتی ممکن است به‌دلیل کمبود فضا در مغازه‌ی جدید نتوانید همه‌ی وسایل مغازه‌ی فعلی را به آنجا منتقل کنید.

از طرفی، بعدها به همه‌ی لوازم نیاز پیدا خواهید کرد. در صورت فروش لوازم هم، ممکن است در آینده‌ای نه‌چندان دور مجبور به خرید دوباره آن‌ها با چند برابر قیمت فعلی شوید. مسلماً در چنین شرایطی بهترین کار، استفاده از انبار اسباب اثاثیه می‌باشد.

علل برتری استفاده از انبارهای شرکت ایران دپو نسبت به انبارهای دیگر

شرکت ایران دپو مجهز به انبارهای کانتینریِ دو طبقه با متراژهای مختلف (۱۰ فوت، ۲۰ فوت و ۴۰ فوت) برای نگهداری از وسایل شما است. شما می‌توانید بنا به نیاز خود، اندازه‌ی انبار اسباب اثاثیه را انتخاب کنید یا حتی از چندین انبار استفاده نمایید. بنابراین دیگر لازم نیست لوازم خود را به‌صورت پراکنده انبار کنید. این امر باعث جلوگیری از مفقود شدن وسایلتان می‌شود و هرگز محل نگهداری آن‌ها را فراموش نخواهید کرد.

انبار اسباب اثاثیه شرکت ایران دپو محل مناسبی برای نگهداری از اسباب منزل و ادوات اداری نیز می‌باشد. بنابراین اگر شما لوازمی دارید که حساس و آسیب‌پذیر هستند و برای آن‌ها در منزل یا اداره فضای کافی وجود ندارد، می‌توانید با خیالی آسوده از انبارهای این مجموعه استفاده کنید.

اگر بخواهیم امکانات امنیتی انبار اسباب اثاثیه شرکت ایران دپو را با رقبا مقایسه کنیم، باید بگوییم که در این انبارها دوربین‌های امنیتی به‌صورت ۲۴ساعته فعال هستند. همچنین از حضور نگهبان شبانه‌روزی نیز برای امنیت بیشتر، استفاده شده است.

این مجموعه نسبت به شرکت‌های دیگر از تعرفه‌های پایین‌تری برای اجاره‌ انبار اسباب اثاثیه برخوردار است. همین امر سبب شده تا همه‌ی افراد، توان رزرو انبار را داشته باشند و از این خدمت ویژه، بهره‌ی کافی را ببرند.

مورد دیگری که انبارهای کانتینری شرکت ایران دپو را از سایر شرکت‌ها متمایز می‌کند، خدمات باربری با کادری حرفه‌ای ا‌ست. این خدمات به شما برای جابه‌جایی و حمل‌ونقل ایمن وسایلتان کمک می‌کند تا بتوانید آن‌ها را بدون آسیب‌دیدگی و به‌طور کاملاً مناسب انبار کنید.

از دیگر مزایای این انبارها نسبت به انبار رقبا، نحوه‌ی مشاوره و رزرو است. برای سهولت کار شما، مشاوره و رزرو انبار اسباب اثاثیه در شرکت ایران دپو به دو روش تلفنی و آنلاین فراهم شده است.  شما می‌توانید در هر ساعتی از شبانه‌روز بنا به تصمیم خود از هر یک از دو روشِ یادشده استفاده نمایید و با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *