انبار اسباب اثاثیه

اجاره انبار اثاثیه

انبار اثاثیه

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که به دلایل مختلفی همچون مسافرت، تعمیر منزل، مهاجرت، کمبود جا یا مواردی از این قبیل، نیاز به نگهداری و به امانت سپردن وسایل منزل خود یا سایر اشیاء گران قیمت، در جایی مطمئن داشته باشید. در بسیاری از مواقع حجم این وسایل به قدری زیاد است و یا قیمت آن­ها به قدری بالا است که امکان انبار کردن آن­ها در هر جایی امکان پذیر نیست.

در چنین مواقعی می­توانید از انبار اثاثیه جهت نگهداری از وسایل خود استفاده کنید. انبار اثاثیه شامل کانکس­هایی بسیار ایمن و دارای استحکام بالا است که می­توانید تمام وسایل و اشیا گوناگون خود را به شیوه­ای که مد نظر خودتان است در آن طبقه بندی و چیدمان کنید و درب آن را نیز با کلیدی که در اختیار خودتان قرار می­گیرد، قفل کنید. این وسایل تا هر زمانی که شما بخواهید در این انبارها ذخیره شده و هیچ کس اجازه دسترسی به آن­ها را نخواهد داشت. بدین ترتیب خیالتان از بابت امنیت این وسایل بسیار راحت خواهد بود. در این مقاله به بررسی ویژگی­ها و خصوصیات انبار اثاثیه خواهیم پرداخت تا با کسب اطلاعات بیشتر بتوانید نسبت به استفاده از این انبارها اقدام کنید.

انبار برای وسایل منزل

شاید بتوان یکی از مهم­ترین موارد کاربری انبارهای کانتینری را در خصوص نگهداری از وسایل منزل قلمداد نمود. در بسیاری از مواقع پیش می­آید که نیاز به انجام تعمیراتی در منزل باشد و لازم باشد وسایل منزل را جهت جلوگیری از خراب شدن یا ایجاد اختلال در کار کارگران، به مکانی امن منتقل کنید، یا برای مثال ممکن است مسافرتی طولانی به شهری دیگر یا کشوری دیگر داشته باشید و بخواهید برای اطمینان بیشتر، برخی از وسایل گران قیمت و ارزشمند خود را در جایی مطمئن نگهداری کنید.

انبارهای خانگی که در ابعاد 10 ، 20 و 40 فوت مورد استفاده قرار می­گیرد، می­تواند به عنوان مکانی مناسب، جهت انبار کردن وسایل به شکل موقت، برای افرادی که به دنبال انباری برای وسایل خود می­گردند، بسیار کاربردی باشد. این کانتینرها از ایمنی بالایی در برابر انواع شرایط آب و هوایی، باران و رطوبت، تابش نور خورشید و … برخوردار هستند. وسایل توسط کارگران به همان شکلی که مد نظر شما هست، بسته بندی شده و داخل کانتینر چیده می­شود. در انتها قفل بزرگی به در آن زده می­شود که کلید آن تنها دست خودتان است و میتوانید تا هر زمان که بخواهید وسایلتان را در انبار ذخیره کنید.

با گذاشتن وسایل و اشیاء مختلف در انبار اثاثیه می­توانید با خیالی راحت اقدام به مسافرت و تعمیر منزل یا مواردی از این قبیل کنید و درنهایت نیز هرگاه که بخواهید وسایلتان را تحویل بگیرید. ضمن این که انبار این وسایل در مکانی بسیار مطمئن در شهر واقع شده است که از دسترسی به آن نیز آسوده خاطر خواهید شد.

انبار اثاثیه

هدف از اجاره انبار موقت برای وسایل منزل چیست؟

معمولا افراد برای اهداف مختلفی اقدام به اجاره یک انبار موقت می­کنند. چند نمونه از مواردی که در آن افراد اقدام به استفاده از انبار موقت می­کنند به شرح زیر است:

 • افرادی که اجاره نشین بوده و یا بنا به دلایل مختلفی اقدام به تغییر محل زندگی خود می­کنند.
 • اشخاصی که قصد مسافرت طولانی به شهرها و یا کشورهای خارجی دارند.
 • گروهی از افراد که دوست دارند برای تنوع، هر از مدتی تزئینات و دکوراسیون منزل خود را تغییر دهند.
 • زمانی که منزل نیاز به تعمیرات گوناگونی دارد و یا حتی ممکن است طراحی آن به طور کامل آماده نشده باشد و امکان وارد کردن وسایل به داخل منزل مهیا نباشد.
 • برخی از افراد ممکن است وسایل بسیار زیادی مانند کمد و تخت، وسایل برقی، فرش و میز و … در منزل داشته باشند که دست و پا گیر بوده و فضای زیادی را اشغال می­کنند.
 • افرادی که از ازدیاد وسایل خود و تمیز کردن دائم آن خسته شده­اند.
 • همچنین گاهی اوقات از برخی وسایل تنها در مواقعی خاص مانند حضور مهمان یا جشن­های خاص استفاده می­کنید.

همه این موارد اهدافی هستند که ممکن است افراد را ترغیب به استفاده از یک کانتینر انبار کند. برای اطمینان از ایمنی اشیاء، تمیز نگه داشتن برخی وسایل یا جلوگیری از هرگونه آسیب به وسایل منزل، این افراد اقدام به اجاره انبار اثاثیه می­کنند. بنابراین اگر هر کدام از این شرایط برای شما نیز وجود دارد، می­توانید با مراجعه به شرکت ما و اجاره یک کانتینر، وسایل و اشیاء ارزشمند خود را در مکانی ایمن نگهداری کنید.

اجاره انبار برای وسایل منزل برای چه کسانی سودمند است؟

امروزه استفاده از انبار برای وسایل گوناگون منزل کاربرد بسیار زیادی پیدا کرده و افراد بیشتری با اطلاع از مزایای این انبارها، اقدام به کرایه آن می­کنند. چنانچه در یکی از شرایط زیر قرار دارید، استفاده از این کانتینرها می­تواند حسابی به کارتان بیاید:

 • قصد اسباب کشی دارید و باید وسایل منزل را هرچه سریع­تر تخلیه کنید اما هنوز جایی برای وسایل خود پیدا نکرده­اید.
 • منزلتان نیاز به بازسازی یا تعمیر دارد و برای جلوگیری از آسیب به اسباب و اثاثیه و یا برای این که برای کار کارگران مشکلی ایجاد نشود، نیاز به محلی برای نگهداری اثاث خود دارید.
 • وسایل و لوازم زیادی در منزل دارید که ممکن است یادگاری­های ارزشمند قدیمی یا اشیایی بزرگ و سنگین باشد که جایی برای نگهداری آن ندارید یا فضای زیادی را اشغال می­کنند.
 • به دلیل یک مسافرت ضروری احتیاج به انباری دارید که برای مدتی، برخی از لوازم و اشیا ارزشمند خود را در آن قرار دهید.
 • به مکانی ایمن برای نگهداری جهیزیه عروس تا فراهم شدن شرایط نیاز دارید.

در کلیه این شرایط و یا مواردی مشابه، می­توانید با مراجعه به شرکت ما یا تماس با همکاران، نسبت به اجاره انبار اقدام نمایید. در انبار اثاثیه اسباب و وسایل شما به شکلی کاملا ایمن مورد حفاظت قرار می­گیرد و از وارد شدن هرگونه ضربه و آسیب به آن­ها نیز جلوگیری شده و از بابت دزدیده شدن یا گم شدن آن نیز نگرانی نخواهید داشت. ضمن این که کلید کانتینر نیز در دست خودتان خواهد بود و می­توانید هر زمان که خواستید به وسایلتان سر بزنید یا آن­ها را تخلیه کنید.

فاکتورهایی که باید برای اجاره انبار اثاثیه به آن توجه کنید

بهتر است پیش از کرایه انبار چند نکته را مد نظر قرار دهید:

موقعیت مکانی انبار

بهتر است انباری را انتخاب کنید که از لحاظ امنیت در محیطی امن واقع شده باشد. همچنین انبار باید از نظر دسترسی نیز برای شما راحت باشد تا بتوانید هر زمان که خواستید، در کوتاه­ترین زمان ممکن به موقعیت انبار و کالاهای تجاری، شخصی و لوازم منزل خود دسترسی پیدا کنید.

مقاومت و کیفیت کانتینر

کانتینر انبار باید مستحکم بوده و از استانداردهای لازم برخوردار باشد. سقف انبار باید مقاوم بوده تا از ورود آب باران یا گرد غبار به داخل جلوگیری کند، ضمن این که باید دارای درزهای به خصوصی نیز باشد تا تهویه هوا را به خوبی تامین کرده و در صورت بروز آتش سوزی، دود اضافی را خارج کند.

همچنین کف انبار نیز بر اساس نوع کالا و تجهیزات حمل و نقلی تعیین باشد. این قسمت باید باید در برابر نفوذ رطوبت داخل زمین مقاوم بوده و از سطحی صاف و غیر لغزنده تشکیل شده باشد. ضمن این که دارای هیچ گونه درز یا شکافی نباشد و به راحتی تمیز شود. عمدتا کانتینر را به گونه­ای می­سازند که کف آن حداقل 30 سانتی­متر با سطح زمین فاصله داشته باشد تا از نفوذ رطوبت به داخل آن جلوگیری شود.

مزایای انبارهای کانتینری برای وسایل منزل

انبارداری سنتی که در گذشته مورد استفاده قرار می­گرفت، شرایط خاصی داشت که به دلایل مختلف تنها افراد خاصی از آن استفاده می­کردند. اما امروزه کانتینرهایی که برای ذخیره وسایل طراحی شده­اند، خصوصیات و ویژگی­های مساعدی دارند که تمامی افراد می­توانند به راحتی از آن استفاده کنند. برخی از مهم­ترین مزایای انبارهای کانتینری به شرح زیر است:

قیمت ارزان

بدون شک قیمت انبار یک فاکتور بسیار مهم برای افراد محسوب می­شود و این افراد تمایل دارند انباری با قیمت مناسب و ارزان اجاره کنند. کانتینرها دارای قیمتی مقرون به صرفه و بسیار مناسب هستند که تمامی مردم می­توانند به راحتی آن را اجاره کنند.

ایمنی بالا

انبارهای کانتینری مقاوم به زلزله، رطوبت، گرد و غبار، آتش سوزی و نور شدید خورشید هستند؛ ضمن این که قفلی که برای درب آن­ها تعبیه شده، بسیار محکم است و هیچ کس به جز صاحب کلید، نمی­تواند به وسایل داخل کانتینر دسترسی پیدا کند. هنگامی که وسایل در انبار چیده شد، می­توانید به کمک کلید درب آن را قفل کنید و بدین ترتیب شما مالک آن انبار خواهید شد. بنابراین هیچ گونه نگرانی از بابت آسیب یا دزدیده شدن وسایل خود نخواهید داشت.

چگونگی چیدمان وسایل

در مجموعه ما افرادی بسیار حرفه­ای در زمینه طبقه بندی کالاها فعالیت می­کنند که می­توانند به سرعت و با امنیت بالا و مطابق با سلیقه شما، اسباب و اثاثیه را بسته بندی کرده و در داخل انباربچینند. می­توانید هنگام چیدمان روی نحوه چینش اشیا نظارت کنید تا از بروز هرگونه مشکل و خسارت پیشگیری شود. ضمن این که چون کلید آن دست خودتان است، می­توانید هرزمان که خواستید وسایلی را به داخل آن اضافه یا کم کنید.

ابعاد گوناگون

کانتینرها معمولا در ابعاد 10 ، 20 و 40 فوت طراحی می­شوند که می­توانید با توجه به حجم وسایل خود، بهترین نوع آن را انتخاب کنید.

امکان حمل و نقل

یکی از امکانات بسیار مفید کانتینرها، امکان جابه­جایی و حمل آن­ها است. بدین معنی که می­توان وسایل منزل یا کالاهای تجاری و اداری یا وسایل محل کار خود را توسط ماشین آلات سنگین حمل نمود.

 

انبار اثاثیه

امکاناتی که شرکت ما در اختیار شما قرار می­دهد

انبارهای شخصی و کاملا اختصاصی

افراد می­توانند اسباب و اثاثیه و وسایل مختلف موجود در منزل یا محل کار خود را در انبارهای کانتینیری دلخواه و به سلیقه شخصی خود قرار دهند. سپس قفل بزرگ و محکمی به در آن زده می­شود و کلید آن نیز در اختیار خود فرد قرار می­گیرد. بدین ترتریب مالک و صاحب آن کانتینر شناخته شده و می­تواند در هر زمان که خواست به وسایل خود سر بزند یا این که تا سال­ها وسایل خود را به شکلی ایمن در آن­جا نگه دارد.

ایمنی بسیار بالا

از مزایای انبارهای کانتینری این است که از دیواره­هایی بسیار محکم و غیرقابل نفوذ تشکیل شده و عملا به جز باز کردن قفل، راه دیگری برای دسترسی به وسایل داخل آن وجود ندارد. ضمن این که شرکت ما در مناطقی بسیار امن در شهر تاسیس شده که خیالتان را از بابت امنیت وسایل راحت می­کند. برای محافظت از انبار، چندین نگهبان انسانی و حیوانی استفاده شده که کانتینرها از دستبرد دزدها نیز کاملا در امان باشد. همچنین کانتینرها در برابر هرگونه رطوبت و بارش یا گرد و غبار و صدماتی از این قبیل کاملا محافظت شده هستند.

هزینه مقرون به صرفه

طبیعتا برای بسیاری از افراد قیمت اجاره انبار، فاکتوری بسیار مهم است و دوست دارند با کم­ترین هزینه ممکن، از انبار اثاثیه استفاده کنند. در شرکت ما علاوه بر خدمات عالی و امنیت بالا، قیمت کرایه کردن کانتینر نیز بسیار مناسب و مقرون به صرفه است، به گونه­ای که تمامی افراد می­توانند بنا به نیاز و بودجه خود، از این انبارها استفاده کنند.

بیمه اجناس

جهت افزایش رضایت و جلب اطمینان خاطر مشتریان عزیز، تمامی کانتینرها و وسایل موجود در آن در مجموعه ما تحت بیمه آتش سوزی و سرقت قرار می­گیرند. همچنین می­توانید با پرداخت هزینه­ای اندک و ناچیز، از سایر بیمه­ها نیز برای کالاهای خود استفاده کنید.

خدمات بسته بندی حرفه­ای

شرکت ما با به کارگیری مجرب­ترین و متخصص­ترین کارگران، می­توانند بسته بندی وسایل شما را مطابق با استانداردهای روز جهانی و بر طبق سلیقه شما انجام دهند. ضمن این که چینش وسایل نیز با ماشین­آلات پیشرفته و بدون وارد شدن هیچ گونه خسارت و آسیب مالی به وسایل شما انجام می­گیرد.

انبار اثاثیه

سخن پایانی

امروزه انبارداری مدرن به کمک انبارهای کانتینری یا سایر انبارهای مشابه، به عنوان یکی از مطمئن­ترین و امن­ترین شیوه­های نگهداری از وسایل در دنیا شناخته می­شود. مجموعه ما سعی کرده با نمونه برداری از نمونه­های مشابه خارجی و با بهره گیری از بهترین تجهیزات روز دنیا، انبارهایی مخصوص جهت نگهداری اثاثیه منزل یا سایر وسایل مشابه برای شما طراحی کند تا بتوانید با اطمینان خاطر و بدون هیچ گونه نگرانی، تا هر زمان که خواستید وسایل خود را در آن قرار دهید

بازگشت به لیست

2 نظر در “اجاره انبار اثاثیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *