خدمات انبار کانتینری ارائه‌شده توسط ایران دپو

انبار کانتینری ابزاری است که فراهم‌کننده فضایی مناسب و امن برای نگهداری لوازم منزل، اداره و یا کالاهای مربوط به یک کسب‌وکار است. برای حفظ امنیت این قبیل انبارها سیستم‌های امنیتی قابل‌اعتمادی تدارک دیده می‌شود. ظرفیت انبار معمولاً از 10 تا 40 فوت متغیر است و بنا بر نیاز مشتری ارائه می‌شوند.

مجموعه ایران دپو با ارائه انبارهای ایمن با تعدد شعب در همه‌ی نقاط تهران، فضای مناسبی را برای دپو و نگهداری لوازم و تجهیزات شما کاربران عزیز فراهم کرده است. 

بررسی مهم‌ترین ویژگی‌های انبار کانتینری

ویژگی‌های مختلفی وجود دارد که می‌تواند یک انبار کانتینری را قابل‌اتکا کرده و مشتریان را مجاب به انتخاب و استفاده از آن کند. 

امنیت بالای انبار

یکی از دلایلی که مشتریان تصمیم می‌گیرند از یک انبار کانتینری استفاده کنند حفظ وسایل و لوازم خود از هر آسیبی است؛ بنابراین اولین و مهم‌ترین خصیصه‌ای که برای یک انبار مطرح می‌شود، امنیت آن است. انبارهای ارائه‌شده توسط ایران دپو با درب‌های اختصاصی و استفاده از متریال باکیفیت در ساخت کانتینرها می‌تواند به‌خوبی حافظ لوازم شما باشد. از طرفی سیستم‌ها و دوربین‌های تعبیه‌شده به همراه نگهبانی 24 ساعته باعث ایجاد فضایی کاملاً ایمن شده است.

محافظت از کالاها در برابر عوامل خارجی

بعد از مهیاکردن ایمنی کافی، نوبت به ایجاد فضایی می‌رسد که به نگهداری لوازم و وسایل در برابر باران و باد کمک کند. رعایت این نکته در طراحی و تولید انبار کانتینری یکی از دغدغه‌های مجموعه ایران دپو بوده است؛ به‌طوری‌که موفق به ارائه انبارهایی شده که امکان نفوذ آب و گردوغبار در آن‌ها وجود نداشته و عواملی چون باران و طوفان نمی‌توانند آسیبی به کالاهای دپو شده بزنند.

تنوع در ابعاد، ظرفیت و نحوه اجاره انبار کانتینری

مجموعه ارائه‌دهنده انبار کانتینری باید بتواند گستره‌ی وسیعی از مشتریان را با نیازهای مختلف پوشش دهد. البته معمولاً افرادی برای اجاره انبار اقدام می‌کنند که قصد دپو حجم زیادی از لوازم را ندارند. به‌هرحال مجموعه ایران دپو با ارائه کانتینرهایی با ظرفیت 10، 20، 30 و 40 فوت پاسخ‌دهنده‌ی نیاز اکثر مشتریان عزیز است.

از طرفی مدت‌زمان اجاره انبار کانتینری نیز یکی از نکات مهمی است که باید به آن توجه کرد. گاهی متقاضیان قصد اجاره کوتاه‌مدت را داشته و دلیلی برای پرداخت هزینه به‌صورت سالیانه وجود ندارد. ایران دپو با علم به این قضیه انبارهای خود را به‌صورت هفتگی، ماهانه، فصلی و سالیانه اجاره می‌دهد.

سهولت در دسترسی به انبار

دسترسی به انبار کانتینری در تمامی ساعات شبانه‌روز ازجمله پارامترهای مهم، بخصوص برای صاحبان کسب‌وکار و تولیدکنندگان است. در صورت استفاده از انبارهای ایران دپو هیچ محدودیتی برای دسترسی به لوازم خود نداشته و در 24 ساعت شبانه‌روز و 7 روز هفته حتی روزهای تعطیل می‌توانید نسبت به جابجایی اقلام اقدام کنید.

 

چرا ایران دپو

یکی از مزیت‌های ایران دپو ارائه انبارهای مستقل است. به این معنی که انبار کاملاً به‌صورت اختصاصی در اختیار شما قرار می‌گیرد. مورد دیگر پلمپ و یا قفل کانتینرهاست به‌نحوی‌که کلید آن تنها در اختیار صاحب انبار خواهد بود. نحوه بارگیری نیز به صورتی است که تمامی مراحل توسط افراد خبره انجام خواهد شد. به‌این‌ترتیب آسیب‌دیدگی لوازم در هنگام جابجایی به حداقل‌ترین میزان ممکن می‌رسد.

گفتنی است چینش لوازم درون انبار کانتینری اصول خاص خود را دارد که عوامل ایران دپو کاملاً به آن واقف هستند؛ بنابراین دسترسی و بارگیری مجدد کالاها به‌راحتی انجام خواهد گرفت. مجموعه ایران دپو در نقاط مختلف تهران دارای شعبه بوده و شما می‌توانید با توجه به موقعیت مکانی خود، انبار مناسب را پیدا کنید.

لازم به ذکر است که در این مجموعه امکانی فراهم شده است که شما کاربران عزیز بتوانید به‌صورت آنلاین نسبت به رزرو انبار اقدام کنید. همچنین برای سهولت بیشتر، سامانه‌ای برای حمل‌ونقل راه اندازه‌ی شده است که می‌توانید انتقال لوازم از مبدأ به انبار و بلعکس را با خیالی آسوده به انجام برسانید.