انبار اسباب منزل

اجاره انبار اسباب منزل، بهترین گزینه برای نگهداری اثاثیه شما

انبار اسباب منزل

 

اجاره انبار اسباب منزل یکی از نیازهای زندگی امروز شهرنشینی است. بسیاری از اوقات ممکن است شرایطی اضطراری پیش بیاید که مجبور شوید اسباب و اثاثیه منزل خود را برای مدتی محدود و مشخص در مکانی انبار کنید تا بتوانید در آینده از آن‌ها استفاده نمایید.

ممکن است اول این فکر به ذهنتان برسد که اصلاً چرا باید بهای اجاره انبار اسباب منزل را پرداخت کنم؟ می‌توانم اثاثیه و اسباب خانه یا مغازه‌ام را بفروشم و هر وقت که لازم شد دوباره آن‌ها را بخرم. اما اگر نگاهی به وضعیت بازار و قیمت‌های روبه‌رشد آن بیندازید، متوجه خواهید شد، هر وسیله‌ای را که امروز بفروشید، فردا باید با چندین برابر قیمت خریداری کنید.

بنابراین همه بر سر این موضوع اتفاق‌نظر دارند که بهترین و مناسب‌ترین گزینه، استفاده از انبارهایی است که بتواند به بهترین شکل ممکن و با بالاترین کیفیت از اسباب و اثاثیه خانه، مغازه، اداره یا شرکت نگهداری و آن‌ها را صحیح و سالم هرچند مدت که بخواهیم برای ما انبار کند. کاری که دقیقه مجموعه ایران دپو با بهترین کیفیت، بالاترین تضمین‌ها و مناسب‌ترین قیمت برای شما انجام خواهد داد.

مزایای اجاره انبار که شما را قانع به استفاده از آن می‌کند

هربار که شما از جایی به جای دیگر نقل‌مکان می‌کنید این احتمال وجود دارد که مکان جدید فضای کافی برای همه وسایل شما را نداشته باشد. در این حالت تنها چاره شما این است که وسایلتان را در مکانی انبار کنید. اما آیا به این موضوع فکر کرده‌اید که چقدر احتمال دارد که به وسایل و لوازم شما آسیب وارد شود؟ قطعاً انبار نادرست و محیط نامناسب بدترین آسیب‌ها را متوجه اسباب شما خواهد کرد.

یکی از مزایای بزرگی که اجاره انبار اسباب منزل شرکت ایران دپو دارد این است که با استفاده از کانتینر‌هایی که در مقابل شرایط محیطی مقاوم هستند از اسباب شما نگهداری می‌کند. این انبارهای کانتینری در مقابل رطوبت، گرما، سرما، نفوذ حشرات، گردوغبار و هرآنچه که اسباب شما را تهدید کند مقاومند. همچنین پس از پایان مدت اجاره، تمامی اثاثیه شما مانند روز اول و بدون کوچک‌ترین آسیبی به شما تحویل داده خواهد شد.

مزیت دیگر استفاده از انبار اسباب منزل، تضمین مجموعه ایران دپو و جلوگیری از سرقت و گم‌شدن اسباب و اثاثیه شماست. چراکه تمامی انبار مجموعه ایران دپو به‌وسیله دوربین‌های نظارتی مداربسته و همچنین نگهبانی ۲۴ ساعته محافظت می‌شود. این درحالی است که اگر وسایل خود را در مکانی دیگر انبار کنید احتمال سرقت لوازمتان بالاست.

انبار اسباب اثاثیه

هزینه اجاره انبار اسباب منزل

هزینه اجاره انبار اسباب منزل با توجه به مدت‌زمانی که می‌خواهید از وسایلتان نگهداری شود و همچنین فضایی که برای انبار اسباب و لوازم خود نیاز دارید متفاوت است. مجموعه ایران دپو کانتینرهای مختلفی را با ابعاد و اندازه‌های متفاوت در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهد تا هر کانتینری را که مناسب نوع اثاثیه شما و حجم آن‌ها بود انتخاب نمایید.

کانتینرهای مجموعه ایران دپو در اندازه‌های ۱۰ فوت، ۲۰ فوت و ۴۰ فوت در دوطبقه همکف و روی همکف وجود دارند. بدین ترتیب بسته به درخواست شما سروران گرامی اندازه و سایز انبار مخصوص لوازم شما قابل‌تغییر است و به انتخاب خودتان بستگی دارد.

اجاره انبارها با توجه به نیاز و درخواست مشتری به‌ دو صورت ماهیانه و سالیانه قابل پرداخت است. همچنین تعرفه اجاره‌بهای انبارها نیز بستگی به متراژ و سایز ابعادی که مناسب شماست، متغیر است. شما عزیزان می‎‌توانید با مراجعه به صفحه تماس با ما و ارتباط با مشاوران مجموعه ایران دپو نسبت به اجاره انبار اسباب منزل مناسب خودتان اقدام نمایید.

مجموعه ایران دپو با داشتن شعبه‌های متعدد در نقاط مختلف تهران این امکان را برای شما عزیزان فراهم نموده است که بتوانید اقدام به اجاره انبار اسباب منزل در نزدیک‌ترین مکان به خود را کرده و همچنین از خدمات باربری و بسته‌بندی انباری مجموعه نیز بهره‌مند شوید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *